O nas

Firma Promat sprzedaje podłoża kokosowe przeznaczone dla rynku zoologicznego oraz ogrodniczego. Jesteśmy importerem tych surowców ze Sri Lanki, Malezji oraz Indii.  Produkty kokosowe oferowane przez naszą firmę są wysokiej jakości, w pełni organiczne i przyjazne środowisku. Dzięki naszemu 20 letniemu doświadczeniu w handlu zagranicznym nawiązaliśmy wiele kontaktów biznesowych, które pozwalają na dynamiczne dostosowywanie oferty do potrzeb rynku i klientów, a także na utrzymywanie wysokiej jakości i terminowości dostaw.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę były doskonałej jakości. Podłoża są systematycznie badane w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach. Posiadamy zezwolenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wprowadzenie do obrotu “Podłoży kokosowych do warzyw i roślin ozdobnych” nr HORnn-8113-13/12.

Spółka Promat została założona w 1990 roku w Warszawie, a od początku działalności specjalizuje się w handlu zagranicznym oraz produkcji surowców dla sektora produkcji szczotek i pędzli (www.promat.net.pl).

Strategia naszej firmy bazuje na tworzeniu międzynarodowej sieci współpracy w oparciu o nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój relacji biznesowych. Strategia ta pozwoliła na rozwój firmy w kierunku nowych rynków. Podłoża kokosowe przeznaczone dla ogrodnictwa i do terrarium importujemy i sprzedajemy od 2002 roku.

Zrealizowana inwestycja w nowe budynki biurowe i magazynowe pod Warszawą były przełomem w działalności spółki. Nowa siedziba, zwiększona powierzchnia magazynowa i lokalizacja znacznie usprawniły działania logistyczne.

Dzięki wytężonej pracy i kreatywnym pomysłom naszego zespołu, systematycznie rozwijamy działalność, poszerzamy asortyment produktów oraz rynki zbytu, dynamicznie dopasowujemy ofertę do potrzeb klientów. W celu promocji naszej firmy i produktów oraz bycia na bieżąco i nawiązywania nowych kontaktów, bierzemy udział w wielu branżowych imprezach handlowych w kraju i za granicą.

Utrzymujemy stałe zapasy w magazynie do realizacji szybkich dostaw. Podejmujemy także indywidualne zamówienia i dajemy możliwość stworzenia własnego produktu.