Podłoża zoologiczne

Podłoża kokosowe do terrarium i insektarium
Jednym z podstawowych warunków udanej hodowli gadów, płazów i owadów w terrarium jest utrzymanie dobrych właściwości powietrzno-wodnych w podłożu-ściółce. Dlatego polecamy naturalne, ekologiczne, organicznie czyste, kokosowe podłoże do terrarium, insektarium i hodowli roślin tropikalnych. Jest idelne dla gadów, płazów i owadów z tropikalnych lasów deszczowych, a także dla większych okazów, jak duże i średnie dusiciele, legwany, warany, agamy.
Porowata struktura wiórów kokosowych bardzo dobrze absorbuje wilgoć. Namoknięte włókna powodują stopniowe uwalnianie pary wodnej. Torf kokosowy oraz chipsy kokoswe nadają się do suchych, średnio wilgotnych i wilgotnych terrariów oraz insektariów.

Ściółka kokosowa jest dostępna w wielu opakowaniach: skopresowana w krążkach, brykietach, blokach oraz luzem w torbach i balotach.

Zalety podłoży kokosowych:
-lekkie i przewiewne,
-doskonale pochłaniają woń i wilgoć
-estetyczne
-mają stałą strukturę i wolno ulegają rozkładowi
-naturalny zapach i kolor
-przyjazne środowiko dla zwierząt
-wolne od chorób i szkodników
-odczyn pH 6,5
-zapewnia zwierzętom odpowiedni mikroklimat
-nie wymaga utylizacji

Dekoracje z kokosa
Domki, gniazdka, ścianki kokosowe to produkty naturalne. Są produkowane ręcznie. Przeznaczone dla zwierząt hodowanych w terrarium: gady, płazy, pająki oraz dla rybek, myszek, ptaków i innych małych zwierząt.

Ściółka kokosowa dla kotów
Wióry kokosowe, dzięki swojej gąbczastej strukturze, świetnie się sprawdzają jako ściółka higieniczna dla zwierząt. Doskonale pochłaniają wilgoć i nieprzyjemny zapach, a przy tym są przyjazne i naturalne. Dla kotów oferujemy specjalnie opracowaną frakcję – żwirek kokosowy. Dzięki gąbczastej strukturze, doskonale pochłania nieprzyjemne zapachy. Łatwy w użyciu i ekologiczny. Dostępny w torbach 5 i 10l.
Zapraszamy producentów i sieci handlowe do tworzenia własnych produktów w oparciu o nasz asortyment, jako importer proponujemy dogodne warunki współpracy.